REKLAMA

Data publikacji: 27 mar 2020

O przesuniętym terminie rozgrywek ligowych - Trener Artur Salamon

O przesuniętym terminie rozgrywek ligowych - Trener Artur Salamon

W nawiązaniu do rozmowy telefonicznej: Termin rozpoczęcia rozgrywek ligowych jak narazie został przesunięty na 26 kwietnia, również okres przygotowawczy został zawieszony. Możemy przybliżyć kibicom obecną sytuację Nadnarwianki ?

7 marca rozegraliśmy ostatni sparing. W poniedziałek i środę odbyliśmy treningi zgodnie z zaplanowanym cyklem treningowym i przygotowywaliśmy się do pierwszego meczu ligowego z Ożarowianką. W czwartek rano dostałem informację, że ze względu na zaistniałą sytuację musimy odwołać zajęcia treningowe, a pierwsze trzy kolejki rozgrywek zostały zawieszone. W późniejszym terminie dostaliśmy informację, że rozgrywki są zawieszone do 26 kwietnia. Zawodnicy zostali poinformowani o treningach indywidualnych. Dalsze decyzje będziemy podejmować zgodnie z wytycznymi Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

W jaki sposób zawodnicy mogą trenować pozostając w domu?

Zawodnicy wykonują ćwiczenia ogólnorozwojowe, ćwiczenia siłowe, stabilizujące. W związku z zaleceniami dotyczącymi niewychodzenia z domów, niestety możliwości treningowe są bardzo ograniczone.

Wszystkim zawodnikom oraz kibicom życzymy ?

Przede wszystkim, żeby dbali o siebie w zaistniałej sytuacji. Wszyscy życzymy sobie, żeby życie, jak najszybciej wróciło do "normalności".

Pozdrawiam
Artur Salamon

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy