REKLAMA

Data publikacji: 29 kwi 2024

Tragedia nad rzeką Bug. Utonęło dwóch nastolatków

Tragedia nad rzeką Bug. Utonęło dwóch nastolatków

Dwóch nastolatków weszło do wody. Przebywali z grupą znajomych nad rzeką Bug w miejscowości Kamieńczyk w powiecie wyszkowskim. Niestety 15-latkowie nie wrócili na brzeg. Służby rozpoczęły poszukiwania. Finał okazał się tragiczny.

Dwóch 15-latków utonęło w rzece. Na miejscu pracuje kilkanaście zastępów straży, śmigłowiec policyjny, wielu policjantów i strażaków - poinformował na swoim profilu Facebook Miejski Reporter jeszcze w czasie trwania poszukiwań.

Zgłoszenie o nastolatkach, którzy weszli do rzeki Bug i zniknęli pod wodą, straż pożarna otrzymała po godzinie 17.00. Natychmiast rozpoczęły się poszukiwania. 

Do szeroko zakrojonej akcji poszukiwawczej wykorzystano wszelkie dostępne siły i środki. Brali w nich udział m.in.: strażacy z kilku jednostek, 3 grupy trzy grupy specjalistyczne ratownictwa wodno-nurkowego i około 50 policjantów. Wykorzystano m.in.: kilka łodzi, drony, skutery wodne i helikopter. 

Przy użyciu sonaru, przed godz. 20.00 zlokalizowano nastolatków, których wyłowili nurkowie. Podjęto próbę reanimacji, jednak bezskuteczną.

Na podstawie informacji Miejski Reporter profil Facebook, foto printscreen nagranie Miejski Reporter - Dziękujemy za możliwość udostępnienia nagrania. 

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy