REKLAMA

Data publikacji: 20 gru 2022

Bartek Jaworski potrójnym Mistrzem Polski!

Bartek Jaworski potrójnym Mistrzem Polski!

O takim sezonie na torach motcrossowych wielu sportowców może tylko pomarzyć. Tymczasem Bartosz Jaworski marzenia zamienia w rzeczywistość. W tym sezonie zdobył aż trzy tytuły Mistrza Polski: Motocross MX125, Motocross MX2 Junior, Motocross MX2. Jak podkreśla sam Bartek, był to nie tylko piękny, ale i trudny rok.

To był owocny i trudny sezon…Trzy tytuły Mistrza Polski w jednym sezonie ,nawet o tym nie śniłem☺️Trudny ,bo dużo zmian ,poważnych decyzji i mój ukochany fan i mentor DZIADKU???Kiedy stanąłem po raz pierwszy w Centrum Olimpijski usłyszałem „zapamiętaj tę chwilę ,bo na kolejną może trzeba bedzie długo czekać..”Los tak chciał,że nie musiałem i mam nadzieję ,że nie była to ostatnia?? Serdecznie gratuluję WSZYSTKIM ZAWODNIKOM i bardzo dziękuję WSZYSTKIM KIBICOM i Tym którzy przyczynili się do mojego sukcesu MAŃK #757 damy radę?

- pisze na swoim Fb Bartosz

Gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia w osiąganiu kolejnych sportowych celów, a coś podpowiada nam, że jeszcze wiele razy będziemy pisać o ich realizacji!

fot. Facebook Bartosz Jaworski

Tagi: #motocross #Pułtusk

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy