REKLAMA

Data publikacji: 28 gru 2023

Wypadek w miejscowości Klukówek. Droga zablokowana [FOTO]

Wypadek w miejscowości Klukówek. Droga zablokowana [FOTO]

Dziś 07.12.23 r. około godz. 7:00 w miejscowości Klukówek gm. Świercze miał miejsce wypadek z udziałem dwóch samochodów osobowych, z tablicami rejestracyjnymi z Płońska i Ciechanowa.

inf. ze strony Policji w Pułtusku

Przed godz. 7. na drodze wojewódzkiej w Klukówku (gm. Świercze) doszło do wypadku. Funkcjonariusze ruchu drogowego wstępnie ustalili, że 21-letnia kierująca oplem, na prostym odcinku drogi, po zakończeniu manewru wyprzedzania samochodu ciężarowego wpadła w poślizg i doprowadziła do czołowego zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku kierującym volkswagenem, 67-letnim mieszkańcem gminy Świercze. Kierowcy byli trzeźwi, z poważnymi obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala w Płońsku.

Na miejscu pracują policjanci ruchu drogowego, technik Wydziału Kryminalnego, funkcjonariusze grupy dochodzeniowo-śledczej oraz strażacy z OSP w Świerczach. Trwają utrudnienia, droga jest całkowicie zablokowana.

Jak wszyscy wiemy, to niebezpieczny czas dla użytkowników dróg. Zmiana aury wymusza zmianę techniki prowadzenia pojazdu – niestety wielu kierowców o tym zapomina. Prosimy wszystkich kierujących o zachowanie ostrożności, stosowanie się do przepisów ruchu drogowego i unikanie sytuacji, które mogą rozpraszać naszą uwagę. Prosimy o rozważną i ostrożną jazdę, a także o dostosowanie prędkości do warunków i sytuacji na drodze. Bądźmy ostrożni, jedźmy wolniej i częściej stosujmy zasadę ograniczonego zaufania.

kom. Milena Kopczyńska

Inf. oraz fot. KPP w Pułtusku

autor: J K

Tagi: #Klukuwek #Świercze #wypadek

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy

Wydawca

JJStudio Jan Kisiel

tel. 515 754 361
kontakt.jjstudio@gmail.com

Redakcja

tel. 515 754 361
redakcja@pultusk.news

Reklama oraz ogłoszenia

tel. 515 754 361
redakcja@pultusk.news