REKLAMA

Data publikacji: 16 kwi 2023

Komplet zwycięstw drużyn FUKS PUŁTUSK

Komplet zwycięstw drużyn FUKS PUŁTUSK

FUKSiarki niezależnie od kategorii wiekowej cieszyły swoich kibiców znakomicie rozegranymi meczami.

Seniorki IV liga mazowiecka

Weekend zakończyły seniorki, które przywiozły z niewygodnego terenu trzy punkty pokonując w niedzielnym spotkaniu Świt Barcząca. Debiut w tym meczu zaliczyła Maja Makowska występująca na co dzień w drużynie trampkarek. Bramki strzelały: Młodzianowska (as. Waśniewska S.), Waśniewska S. (bezpośrednio z rzutu wolnego), Bazydło (as. Zawadka)

Świt Barcząca 2:3 BRIX PUŁTUSK

BRIX zagrał w składzie: Rola, Zawadka, Składanek, Młodzianowska, Sadolewska, Stępkowska, Stawicka, Waśniewska S., Makowska N., Skolimowska, Bazydło, Zaremba, Makowska M., Rosiak, Wojtasiewicz, Tetwejer N., Szymańska

Trener Łukasz Załęski

Trampkarki II liga okręgowa

Dzień wcześniej na boisko w Makowie wybiegły młodsze koleżanki, które zaprezentowały się równie dobrze. Dziewczyny od początku zdominowały gospodarzy i mimo straconej bramki wyszły na prowadzenie.

Makowianka 2:4 FUKS PUŁTUSK

FUKS zagrał w składzie: Chimkowska, Żuk, Kamińska, Śliwińska, Horn, Krawczyk, Makowska, Czarnecka, Ziółek, Pikora, Oleś

Trenerzy: Łukasz Załęski, Szymon Boligłowa

Orliczki Liga okręgowa

Drugi mecz ligowy naszych orliczek i po raz kolejny ogromne emocje. Tym razem dziewczynom przyszło zmierzyć się przed własną publicznością z drużyną Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk. Licznie przybyli kibice na pewno mogli być usatysfakcjonowani oglądając dzisiejszy pojedynek. Byli świadkami kilkunastu bramek, wielu sytuacji bramkowych, pojedynków 1x1 ale również dobrze przemyślanych i skutecznie rozegranych akcji. FUKSIARY w tak trudnych meczach potrafią grać ambitnie i z charakterem.

FUKS PUŁTUSK zdobył w tym meczu, aż 8 bramek. To już 18 strzelonych goli w dwóch pierwszych ligowych meczach. Niesamowity debiut drużyny.

FUKS zagrał w składzie: Dziubińska K., Robaczek P., Groszkowska O., Nalewajk A., Zagata M., Ambroch M., Szcześniak Ł., Misiurska H., Twardowska K., Modelska A., Matusiak  M., Nizielska L.

Trenerzy: Monika Brzozowska, Szymon Boligłowa

Drużyny FUKS PUŁTUSK wspiera Miasto i Gmina Pułtusk oraz Drogi i Mosty, BRIX, Isbud, Polmlek, Agami, Aquick

Zapraszamy na treningi dziewczęta i kobiety w każdym wieku. Informacje u trenerów:

Łukasz Załęski tel. 507 766 928
Monika Brzozowska 509 266 788

Tekst i Foto: Łukasz Załęski FUKS Pułtusk

Tagi: #Brix Pułtusk #piłka nożna

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy