REKLAMA

Data publikacji: 26 lut 2024

JUTRO STRAJK ROLNIKÓW. Ponad 20 godzin potrwa blokada DK61

JUTRO STRAJK ROLNIKÓW. Ponad 20 godzin potrwa blokada DK61

27 lutego, o 2 w nocy rozpocznie się protest Rolników Ziemi Pułtuskiej na rondzie w Zegrzu. Na wtorek również rolnicy z Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych Rolników i Organizacji Rolniczych zapowiedzieli "Marsz Gwiaździsty na Warszawę". Tu protesty mają rozpocząć się pod Pałacem Kultury i Nauki o godz. 11.00. Protestujący zapowiedzieli również blokadę ronda w Dębem.

Rolnicy Ziemi Pułtuskiej nie protestowali jeszcze tak długo. Zapowiadany protest na rondzie Zegrzyńskim ma potrwać od godz. 2.00 do godz. 23.45. Spowoduje poważne utrudnienia w ruchu na DK61 i DW 631. Kierowcy jadą do pracy w kierunku Warszawy już dziś powinni zaplanować trasę objazdów zarówno w kierunku stolicy jak i z powrotem. To samo dotyczy mieszkańców Legionowa i okolicznych miejscowości. 

Już po północy rolnicy dojeżdżający do Zegrza pojawią się na drogach regionu. 

TAK STRAJKOWALI ROLNICY ZIEMI PUŁTUSKIEJ 9 LUTEGO

 

Szanowni Rolnicy,
Zapraszamy Was do udziału w strajku, który odbędzie się 27 lutego. Chcemy wspólnie wyrazić nasze niezadowolenie z sytuacji rolników w Polsce i domagać się lepszych warunków pracy oraz sprawiedliwych cen za nasze produkty. Spotkajmy się na wysokości ronda Nieporęt, gdzie planujemy zorganizować blokadę drogi. Liczymy na Wasze wsparcie i solidarność w walce o nasze prawa. Do zobaczenia na strajku!

24 STYCZNIA ORGANIZATOR STRAJKU ROLNIKÓW ZIEMI PUŁTUSKIEJ MÓWIŁ DLACZEGO STRAJKUJĄ?

Apelujemy do wszystkich kierowców o zrozumienie oraz cierpliwość na drogach. Sugerujemy unikania podróży samochodem, jeśli to tylko możliwe. Jeżeli jednak konieczne jest przemieszczanie się, prosimy o wcześniejsze zaplanowanie trasy i skorzystanie z dostępnych objazdów. Pamiętajmy, aby w tym czasie zachować szczególną ostrożność i stosować się do poleceń policjantów. Zachęcamy również do monitorowania lokalnych mediów, aby być na bieżąco z sytuacją panującą tego dnia na drogach powiatu.

Tagi: #strajk rolników #Warszawa #Pułtusk #DK61 #kierowca #utrudnienia w ruchu #protest rolników #Zegrze

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy