Data publikacji: 30 mar 2019

Hat-trick i komplet punktów – Nadnarwianka nie odpuszcza

W dniu dzisiejszym, w 18 kolejce rozgrywek klasy okręgowej Nandnarwianka Pułtusk podejmowała zespół Orzyc Chorzele. Podopieczni Artura Salamona nie dali gościom żadnych złudzeń. Wicelider tabeli z kolejnego meczu wyszedł z kompletem punktów.

W 29 minucie spotkania Łukasz Kowalczyk zapewnił Nadnarwiance prowadzenie. Zaledwie minutę po skutecznej akcji potrzebowali podopieczni Artura Salamona, aby zwiększyć przewagę bramkową na 2:0. Ponownie strzela celnie Łukasz Kowalczyk.

W drugiej połowie spotkania na stadionie przy ul. Daszyńskiego w Pułtusku padły kolejne dwie bramki. W 67 minucie sytuację wykorzystał Ivan Papou. To nie wystarczyło gospodarzom. W 90 minucie hat-trickiem mecz zakończył Łukasz Kowalczyk.

Po wygranej Makowianki Maków Mazowiecki z zespołem Iskra Krasne 2:0, Nadnarwianka nadal zajmuje pozycję wicelidera w tabeli. Pułtuszczan dzieli zaledwie 1 punkt od litera.

Nadnarwianka Pułtusk - Orzyc Chorzele 4-0 (2-0)

Bramki: Łukasz Kowalczyk 29’, 30’, 90’, Ivan Papou 69’

Skład Nadnarwianki Pułtusk: Szymon Boligłowa, Piotr Bobowski (82’ Piotr Cywiński), Szymon Salwin, Łukasz Zalewski, Kamil Jagielski, Bartosz Salamon, Wiktor Karkowski (76’ Gracjan Sokołowski), Mateusz Grzela, Ivan Papou,  Mariusz Dziczek (60’ Kamil Wnuk), Łukasz Kowalczyk

Tagi: #futbol #gra #gra o awans #kibice #klasa okręgowa #lider #mecz #Nadnarwianka Pułtusk #Orzyc Chorzele #piłka nożna