REKLAMA

Data publikacji: 24 lut 2024

Zabezpieczają monitoringi i przesłuchują świadków. Policja poszukuje sprawcy śmiertelnego potrącenia 2-latka

Zabezpieczają monitoringi i przesłuchują świadków. Policja poszukuje sprawcy śmiertelnego potrącenia 2-latka

Wczoraj informowaliśmy o tragicznym wypadku na DK-57. Policjanci z Makowa Maz. wyjaśniają okoliczności zdarzenia, które miało miejsce w piątek (23 lutego) około godz. 18:00 w miejscowości Obiecanowo. Najprawdopodobniej doszło do potrącenia 2-letniego chłopca, który pomimo pomocy medycznej zmarł w szpitalu. Policja apeluje do wszystkich, którzy posiadają informacje w tej sprawie o pilny kontakt z policją.

Dzisiaj wydano oficjalny komunikat w tej sprawie.

Wczoraj o godz. 18:34 dyżurny makowskiej policji otrzymał zgłoszenie o zaginięciu dziecka, które miało oddalić się z nieogrodzonej posesji w miejscowości Obiecanowo, pow. makowski.

Na miejsce natychmiast skierowano patrol policji. Kiedy policjanci dojechali na miejsce, ojciec odnalazł 2 – letniego chłopca na poboczu drogi krajowej nr 57 w miejscowości Obiecanowo. Dziecku udzielono pomocy przedmedycznej, wezwano załogę karetki pogotowia, która zabrała chłopca do szpitala w Makowie Mazowieckim. Niestety dziecko zmarło w szpitalu.

Najprawdopodobniej dziecko zostało potrącone przez nieznany jak dotąd pojazd.

Na miejscu zdarzenia wykonano czynności pod nadzorem prokuratora, między innymi zabezpieczono ślady i przesłuchano świadków, które pozwolą wyjaśnić dokładne okoliczności tego zdarzenia.   

Dzisiaj w dalszym ciągu prowadzone są czynności w tej sprawie. Weryfikowany jest każdy sygnał i każda informacja. Zabezpieczane są monitoringi i przesłuchiwani kolejni świadkowie.

 

Apelujemy do wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie o pilny kontakt z policją pod nr 112. Zwracamy się z prośbą do wszystkich, którzy jechali wczoraj drogą krajową nr 57 przez miejscowość Obiecanów w godz. 17:30 -18:30 i posiadają kamery samochodowe. Prosimy o ich przejrzenie, być może zarejestrowały one istotne, choćby najmniejsze fakty, które pozwolą w wyjaśnieniu sprawy. W przypadku ustalenia istotnych okoliczności w tej sprawie informacje będziemy przekazywać na bieżąco.

TRAGEDIA NA DK-57. Śmiertelnie potrącił dziecko i uciekł. Policja szuka sprawcy i świadków

zobacz więcej

 

 

Tekst i foto na podstawie informacji podkom. Moniki Winnik KPP Maków Mazowiecki, wideo profil Facebook Miejski Reporter

 

 

Tagi: #wypadek #Maków Mazowiecki #Policja #dziecko #pomoc #Przasnysz

REKLAMA

miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy