REKLAMA

Data publikacji: 23 sie 2019

Z kroniki policyjnej

Z kroniki policyjnej

18 sierpnia w gminie Obryte doszło do wypadku drogowego. Kierująca samochodem marki Toyota, mieszkanka woj. kujawsko – pomorskiego wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu pojazdowi Peugeot, jadącemu z naprzeciwka. Doprowadziła do zderzenia pojazdów. Następnie uderzyła w znajdujący się na skrzyżowaniu pojazd marki Skoda. Na kierującą Toyotą nałożony został mandat i punkty karne.

16 sierpnia w Pułtusku nieznany sprawca w nieustalony sposób dostał się do zamkniętego mieszkania, skąd ukradł srebrną i złotą biżuterię oraz ... bieliznę. Spowodował straty o wartości 700 zł, na szkodę mieszkanki Pułtuska.

15 sierpnia nieznany sprawca wyłudził pieniądze w kwocie 100 zł tytułem zaliczki na wynajem domku w miejscowości Stegna na szkodę mieszkanki Pułtuska.

21 sierpnia, nieznany sprawca w nieustalony sposób przełamał zabezpieczenia elektroniczne w postaci haseł dostępowych do poczty elektronicznej i konta na portalu internetowym, czym działał na szkodę 41 letniej mieszkanki Pułtuska.

18 sierpnia 62 letni mieszkaniec pow. pułtuskiego kierował Oplem po drodze publicznej na terenie gminy Obryte, znajdując się w stanie nietrzeźwości. Wynik 0,92 mg/l. Tym samym nie zastosował się do decyzji administracyjnej właściwego organu o cofnięciu uprawnień do kierowania.

20 sierpnia w Brodowie 62 letni mieszkaniec pow. pułtuskiego kierował
motorowerem po drodze publicznej, będąc w stanie nietrzeźwości. Wynik
0,57 mg/l.

22 sierpnia w gminie Obryte 66 letni mieszkaniec pow. pułtuskiego kierował VW Polo po drodze publicznej znajdując się w stanie nietrzeźwości. Wynik 0,55 mg/l.

legitymowań- 669
interwencji- 21
nietrzeźwych kierujących- 5

Info: KPP Pułtusk

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy