REKLAMA

Data publikacji: 25 cze 2020

Straż z Trzcińca, Głodowa i Grabówca otrzyma dofinansowanie z WFOŚiGW

Straż z Trzcińca, Głodowa i Grabówca otrzyma dofinansowanie z WFOŚiGW

Już jutro, 26 czerwca o godzinie 9:00 w pułtuskim Ratuszu odbędzie się uroczyste podpisanie czterech umów z jednostkami Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu powiatu pułtuskiego. Swoją obecność zapowiedział poseł na sejm i Przewodniczący Sejmowej Komisji Finansów Publicznych Henryk Kowalczyk.

Ochotnicza Straż Pożarna w Trzcińcu otrzyma  380 tys. zł dofinansowania na zakup nowego samochodu. Dodatkowo jednostki OSP w Głodowie, Grabówcu oraz Trzcińcu, otrzymają łącznie  45 tysięcy zł dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie na zakup sprzętu i wyposażenia służącego aktywowaniu i doposażaniu Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

W sumie jednostki OSP z województwa mazowieckiego otrzymają 57 nowych samochodów. Dzięki zakupionym pojazdom strażacy ochotnicy będą mogli jeszcze skuteczniej reagować w zakresie zagrożenia środowiska oraz dbać o bezpieczeństwo mieszkańców.

Info. pras. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Warszawie

Tagi: #dofinansowanie dla straży #OSP Głodowo #OSP Grabówiec #OSP Trzciniec #Pułtusk #Wojewódzki Fundusz Ochorny Środowiska

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy