REKLAMA

Data publikacji: 22 gru 2023

RAPORT DNIA: PRZYBYWA ZAKAŻONYCH NA MAZOWSZU

RAPORT DNIA: PRZYBYWA ZAKAŻONYCH NA MAZOWSZU

Kolejne 17 osób skierowano na kwarantannę domową w powiecie pułtuskim. Na Mazowszu mamy 612 potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z czego 11 przypadków śmiertelnych. W całym kraju wykonuje się coraz więcej testów. W ciągu ostatniej doby wykonano ich ponad 5 300.

RAPORT DNIA - POWIAT PUŁTUSKI

Stan danych w powiecie na godzinę 13.00 w dniu 02.04.2020r.

RAPORT MINIONEJ DOBY - MAZOWSZE

W dniu wczorajszym (1 kwietnia) raport opublikowany przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Warszawie, po godz. 16:00 wskazuje, ze w ciągu ostatniej doby przybyło na Mazowszu 68 zakażonych osób.

Komunikat MPWISz dnia 1 kwietnia 2020 r., przedstawiający sytuację epidemiologiczną na terenie województwa mazowieckiego związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowania na COVID-19.

Stan aktualny na dzień 1 kwietnia 2020 godzina 16.00.

Województwo mazowieckie:

Na podstawie dokumentacji i nadesłanych meldunków z województwa odnotowano 2 kolejne zgony na terenie województwa mazowieckiego:

(10) kobieta (l.59), stan ciężki, hospitalizowana w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym;

(11) mężczyzna (l.61), stan ciężki, hospitalizowany w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym.

Przypadki ozdrowieńców wykazane przez PSSE w m.st. Warszawie, PSSE w Kozienicach i PSSE w Mińsku (brak danych szczegółowych).

RAPORT DNIA - POLSKA

godz. 11:00 Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 79 nowych przypadkach zakażenia, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.
Potwierdzone przypadki dotyczą: 22 osób z woj. śląskiego, 14 osób z woj. lubelskiego, 12 osób z woj. wielkopolskiego, 11 osób z woj. małopolskiego, 5 osób z woj. pomorskiego, 4 osób z woj. dolnośląskiego, 3 osób z woj. opolskiego, 3 osób z woj. warmińsko-mazurskiego, 2 osób z woj. łódzkiego, 2 osób z woj. zachodniopomorskiego oraz 1 osoby z woj. świętokrzyskiego.

Zmarły dwie osoby zakażone koronawirusem: 59-letni mężczyzna ze szpitala w Tychach oraz 88-letnia kobieta ze szpitala w Łańcucie, która miała choroby współistniejące.

Liczba zakażonych koronawirusem w kraju to 2633 osoby w tym 45 osób które zmarły w wyniku zakażenia.

Tagi: #COVID-19 #koronawirus na Mazowszu #koronawirus w Polsce #koronawirus w Pułtusku #Ministerstwo Zdrowia #Polska #raport dnia #zdrowie

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy