REKLAMA

Data publikacji: 15 kwi 2024

Odszedł na Wieczną Służbę

Odszedł na Wieczną Służbę

Z głębokim żalem przyjęliśmy informację o śmierci naszego Kolegi nadkom. Pawła Orłowskiego, policjanta Zespołu Dyżurnych Wydziału Prewencji KPP w Pułtusku. Miał 48 lat, od ponad 22 służył w Policji. Pozostawił pogrążoną w smutku Rodzinę i bliskich. Kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie zmarłego składa Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu wraz z kierownictwem, policjantami i pracownikami Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku.

Nasz kolega Paweł Orłowski służył w Policji ponad 22 lata.

Ścieżkę kariery rozpoczął w Ogniwie Patrolowo Interwencyjnym, następnie w Wydziale Kryminalnym w Komendzie Powiatowej Policji w Wyszkowie.

Od 1 czerwca 2004 r. zdobywał doświadczenie w Wydziale Dochodzeniowo - Śledczym w Komendzie Powiatowej Policji w Pułtusku. Przełożeni doceniając Jego starania i nabytą wiedzę, z dniem 1 marca 2017 roku powierzyli Mu obowiązki Kierownika Posterunku Policji w Pokrzywnicy. Po 5 latach śp. Paweł Orłowski rozpoczął służbę na stanowisku Dyżurnego tutejszej Jednostki Policji.

27 marca br., był uczestnikiem wypadku drogowego, do jakiego doszło w Golądkowie. Kierując motocyklem zderzył się z pojazdem osobowym. W następstwie do dn. 13.04 był hospitalizowany. Przyczyny wypadku wyjaśnia prokuratura.

Niespodziewane odejście naszego Kolegi to bolesna strata dla Rodziny i środowiska policyjnego.

Śp. Paweł był zawsze zaangażowany i oddany służbie, koleżeński, aktywny i chętny do pomocy.

Najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia składają Rodzinie Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu, kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku.

Cześć Jego pamięci!

 

Autor: kom. Milena Kopczyńska/KPP w Pułtusku

 

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy