REKLAMA

Data publikacji: 25 kwi 2024

Zagraj z nami dla Wojtusia

Zagraj z nami dla Wojtusia

19 maja w Świerczach odbędzie się piknik charytatywny, zebrane środki zostaną przekazane na rehabilitację i leczenie Wojtusia Młodzińskiego. Organizatorzy wydarzenia zapraszają do współpracy.

Wojciech urodził się z zespołem Westa, wodogłowiem pokrwotocznym i pozapalnym, padaczką oraz wadą wzroku. Obecnie objęty jest opieka przez fundację dzieciom.pl, poprzez którą można wpłacać darowizny, prowadzona jest akcja 1,5%

Społeczność gminy Świercze na czele z Warsztatami Terapii Zajęciowej w Świeszewie już w maju organizują festyn, na którym zbierane będą środki finansowe na dalsze leczenie. Organizatorzy mają w planach miedzy innymi występy artystyczne, zlot zabytkowych samochodów , licytacje oraz atrakcje dla najmłodszych. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy, szukamy osób które upieką ciasto, wystąpią na scenie, przekażą coś na licytację. Jesteśmy otwarci na pomysły , każda pomoc jest na wagę zdrowia Wojtusia. 

Wydarzenie objęte jest patronatem przez Wójta Gminy Świercze Adama Misiewicza oraz patronatem medialnym przez nasz portal. 

Kontakt do organizatora:

tel. 508 714 614

e-mail. mati8222@wp.pl

autor: M M

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy