REKLAMA

Data publikacji: 13 kwi 2024

"Na bank się uda". Kino plenerowe, koncert i rozmowy z kandydatem na burmistrza Pułtuska Mariuszem Osicą [FOTO]

"Na bank się uda". Kino plenerowe, koncert i rozmowy z kandydatem na burmistrza Pułtuska Mariuszem Osicą [FOTO]

W piątkowy wieczór kandydat na burmistrza Pułtuska Mariusz Osica, przed drugą turą wyborów zaprosił mieszkańców na kino plenerowe i dawkę dobrej muzyki. 

Kino plenerowe, jako cykliczne wydarzenie w Pułtusku, jest jedną z wielu inicjatyw w kierunku ożywienia życia kulturalnego w mieście, zapowiadanych przez Mariusza Osicę w kampanii wyborczej. W swoim programie pod hasłem "Aktywny pułtuszczanin" zwrócił uwagę na problem społeczny związany z brakiem pomysłów lub możliwości na alternatywne aktywności lokalnej społeczności. 

Ciągle narzekamy, że elektronika (TV, Internet, nowe technologie) pochłaniają naszą energię i czas. W dużej mierze dzieje się tak dlatego, że nie mamy pomysłów lub możliwości na alternatywne aktywności. W moim programie wyborczym zawarłem kilka pomysłów, stanowiących doskonałą sposobność do spotkań i spędzania czasu w atrakcyjnej formie zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Z tego względu chciałbym zorganizować: kino plenerowe - bije rekordy popularności, wieczorki tematyczne w pułtuskim kinie, dyskoteki - imprezy cykliczne. 

Piątkowy wieczór z kinem plenerowym zorganizował w odniesieniu do swoich deklaracji, chcąc zapewnić przed II turą wyborów, że nie składa obietnic bez pokrycia a "słowa zamienia w czyn". Wyjaśnił również, że taka forma spędzania wolnego czasu nie jest nowością w mieście ale służy społecznej integracji. 

Nie jest żadnym novum to kino plenerowe. Ono było, jest i będzie. Ja zaprosiłem dzisiaj Państwa abyśmy wspólnie spędzili czas, można wymienić się jeszcze poglądami a w międzyczasie obejrzeć film w miłej atmosferze.

Na widzów czekała przed seansem muzyczna niespodzianka w wykonaniu pułtuszczan - zespołu San & Vito oraz taneczny występ ZPIT "Polanie znad Dniepru". 

Jak na kino przystało, nie zabrakło popcornu, lemoniady a dla rozgrzewki również ciepłej herbaty. 

 

Przed nami druga tura wyborów w której mam zaszczyć uczestniczyć. Liczę na Państwa poparcie również w tej drugiej turze wyborów samorządowych. Rękawic nie złożyłem, zabiegam o względy mieszkańców, cały czas rozmawiam z nimi. Nie złożyłem broni, walczę do końca,. Dziękuję bardzo za dotychczasowe wsparcie, za Państwa dobre słowo. 

 

 

 

Tagi: #Kultura #wybory samorządowe

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy