REKLAMA

Data publikacji: 22 gru 2023

MISTRZOSTWO OBRONILI I MAJĄ NAJLEPSZEGO BRAMKARZA. SUKCES PUŁTUSKICH POLICJANTÓW

MISTRZOSTWO OBRONILI I MAJĄ NAJLEPSZEGO BRAMKARZA. SUKCES PUŁTUSKICH POLICJANTÓW

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku obronili tytuł z ubiegłego roku i zajęli I miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Policjantów o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie. Krzysztof Janczak najlepszym bramkarzem turnieju.

1 lutego br. w Ciechanowie odbył się  II Halowy Turniej Piłki Nożnej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął p.o. Komendanta Wojewódzkiego Policji z/s w Radomiu insp. Michał Ledzion. Policjanci z pułtuskiej komendy zajęli pierwsze miejsce, tym samym obronili tytuł z ubiegłego roku.

W turnieju wzięło udział 8 zespołów z komend powiatowych w Ciechanowie, Mławie, Żurominie, Makowie Mazowieckim, Pułtusku, Płońsku, Przasnyszu oraz z komendy miejskiej w Ostrołęce. W trakcie turnieju rozegrano 16 meczy. Reprezentacja z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku nie miała sobie równych. W finale funkcjonariusze z Pułtuska rozegrali mecz z policjantami z Mławy. Po 12 minutach zaciętej rywalizacji funkcjonariusze z pułtuska zwyciężyli 2:0.

Końcowe zestawienie najlepszych drużyn :

I miejsce - KPP w Pułtusku

II miejsce - KPP w Mławie

III miejsce - KPP w Żurominie

Na zakończenie turnieju zostały wręczone nagrody dla najlepszego zawodnika, strzelca oraz bramkarza turnieju.

Najlepszym i najskuteczniejszym bramkarzem okazał się funkcjonariusz z pułtuskiej komendy - Krzysztof Jaszczak. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Kamil Rupacz z KMP w Ostrołęce, a najlepszym strzelcem Maciej Watkowski z KPP w Żurominie.

Drugi rok z rzędu puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie został przywieziony do Pułtuska. 

Info i foto: KPP Pułtusk

Tagi: #2020 #futbol #Halowy Turniej Piłki Nożnej Policjantów #Komenda Policji w Mławie #mistrzostwa #o puchar komendanta policji #Ostrołęka #Żuromin

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy