REKLAMA

Data publikacji: 24 mar 2019

Mieszkańcy Pułtuska ZSZOKOWANI! TAJEMNICZE ŚWIATŁA NAD MIASTEM

Mieszkańcy Pułtuska ZSZOKOWANI! TAJEMNICZE ŚWIATŁA NAD MIASTEM
W ciągu ostatnich miesięcy na terenie Pułtuska wielu mieszkańców zauważyło tajemnicze światła. Zgodnie z relacjami świadków tajemniczy pokaz można było zobaczyć pomiędzy godziną 19:00 a 22:00 i trwał tylko kilkanaście sekund. Wielu sugeruje, że mogą to być ćwiczenia wojskowe z użyciem flar taktycznych, jednak żaden z naocznych świadków nie słyszał w tym czasie odgłosów wydawanych przez wojskowe samoloty. Pojawiają się więc wyniki z dochodzenia grup zajmujących się badaniem UFO: https://www.youtube.com/watch?v=f7uytgfx-bo

Mamy kilku niezależnych świadków z Lipnik, Piszu i Mławy, gdzie widziano te dziwne światła a dzień później myśliwce które zrzucały flary. Wszyscy mówią o dużej różnicy między tymi dwoma rodzajami widowiska -  informuje nas UFO ALARM.

Jak się okazuje, podobne pokazy pojawiają się nie tylko w Polsce ale i na całym świecie! O sprawie będziemy jeszcze informować w kolejnych artykułach. Wszystkich, którzy posiadają zdjęcia lub informacje o zjawisku, prosimy o przesyłanie na naszego e-maila: redakcja@pultusk.news.

   

Tagi: #dziwne światła #Pułtusk #światła na niebie #UFO

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy

REKLAMA

Na topie

REKLAMA