REKLAMA

Data publikacji: 7 mar 2023

Koncertowy powrót Damsko-Męskich Spotkań Marcowych

Koncertowy powrót Damsko-Męskich Spotkań Marcowych

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, do Pułtuska powróciło wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz wydarzeń kulturalnych. 7 marca, w przeddzień Dnia Kobiet, mieszkańcy, zwłaszcza przedstawicielki płci pięknej, tłumnie przybyli na koncert w ramach XVI Damsko-Męskich Spotkań Marcowych. Frekwencja i atmosfera spotkania definitywnie świadczą, że pułtuszczanie tęsknili za tym wydarzeniem

Damsko-Męskie Spotkania Marcowe organizowane są przez Pułtuską Bibliotekę Publiczną im. Joachima Lelewela z okazji Dnia Kobiet.

Zgromadzonych powitała dyrektor Pułtuskiej Biblioteki Publicznej im. J. Lelewela Bożena Potyraj. Skoro okazją do spotkania jest przypadające na 8 marca Święto Kobiet, nie mogło zabraknąć życzeń dla wszystkich Pań od starosty Jana Zalewskiego oraz burmistrza, w którego imieniu złożył je zastępca Mateusz Miłoszewski.

W ramach spotkania odbył się koncert pt. "Będziesz moją Panią" w wykonaniu kompozytora, wokalisty i gitarzysty Kuby Michalskiego. Usłyszeliśmy m.in. piosenki Leonarda Cohena i Marka Grechuty ale również poezję śpiewaną. Kuba Michalski sięgnął m.in.: po poezję Wisławy Szymborskiej, Bolesława Leśmiana i Juliana Tuwima. Publiczność otrzymała dawkę dobrej muzyki i świetnie bawiła się podczas koncertu wtórując artyście.

Nie zabrakło tradycyjnego już przy okazji tych spotkań słodkiego poczęstunku - tortu od włodarzy powiatu i gminy Pułtusk.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. Niebawem opublikujemy migawki filmowe.

Tagi: #8 marca #biblioteka #Damsko-Męskie Spotkania Marcowe #dzień kobiet #Koncert #Kuba Michalski #Pułtuska Biblioteka Publiczna

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy