REKLAMA

Data publikacji: 11 wrz 2023

Grupa Mardom świętuje 38-lecie [Wideo]

Grupa Mardom świętuje 38-lecie [Wideo]

Dzisiaj swoje urodziny obchodzi jedna z największych firm przemysłu drzewnego w Polsce, czyli znajdująca się w Lipnikach Starych Grupa Mardom.

38 lat temu w przydomowym garażu w Lipnikach Starych został wyprodukowany pierwszy karnisz Mardomu. Trudno było wówczas przewidzieć, że w przyszłości firma będzie zatrudniać blisko 700 osób a jej produkty będą używane przez mieszkańców na całym świecie. Przez lata firma wykonała ogromny postęp technologiczny i poszerzyła ofertę o wiele nowych produktów.

Jak przyznają sami właściciele, w ten rozwój ogromny wkład mieli przede wszystkim ludzie:

Nasz sukces to nasi niezwykli pracownicy, dlatego chcemy Wam dzisiaj podziękować za Wasze zaangażowanie, wysokie umiejętności i odpowiedzialność. Dzięki Waszej pracy możemy dziś współpracować z największymi odbiorcami i sieciami handlowymi, a nasze produkty goszczą w domach w całej Polsce.

Dziękujemy też naszym Partnerom, Klientom i Współpracownikom za wsparcie i zaufanie!

Firma kładzie nacisk na nowoczesne technologie i energię odnawialną. Ostatnio przy zakładzie produkcyjnym Grupy Mardom została wybudowana olbrzymia farma fotowoltaiczna. Jest to jedna z największych farm w naszym regionie. Więcej o nowej inwestycji można dowiedzieć się z filmu.

autor: J K

Tagi: #Agge #ENERGYNAT #Farma fotowoltaiczna #Grupa Mardom #Lipniki Stare #Mardom #Mardom Home #Mardom Pro #Pułtusk

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy