REKLAMA

Data publikacji: 2 mar 2023

Dorota Ciosek nowym Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów

Dorota Ciosek nowym Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów

1 marca stanowisko Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Starostwie Powiatowym w Pułtusku objęła Dorota Ciosek, która została wyłoniona w wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze - informuje Starostwo Powiatowe w Pułtusku.

Nowa rzecznik pochodzi z miejscowości Stare Bulkowo w gminie Winnica. Jest absolwentką Wydziału Administracji Wyższej Szkoły Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku. Ponadto z wyróżnieniem ukończyła studia magisterskie na Wydziale Nauk Politycznych Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku. Posiada 23-letnie doświadczenie w pracy w administracji samorządowej.

W latach 2000-2020 była zatrudniona w Starostwie Powiatowym w Pułtusku w Wydziale Organizacji i Nadzoru oraz w Wydziale Komunikacji i Dróg na stanowisku inspektora ds. transportu drogowego. Następnie od 2020 do 2023 roku pracowała w Urzędzie Miejskim w Pułtusku w Wydziale Inwestycji, Rolnictwa i Pozyskiwania Środków Pozabudżetowych, na stanowisku inspektora ds. programów unijnych.
Ponadto Dorota Ciosek angażuje się społecznie jako prezes Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci, Młodzieży i Ich Rodzin Zespołu Placówek Oświatowych w Winnicy „Przystanek Winnica”.

Z porad nowego Powiatowego Rzecznika Konsumentów można korzystać od poniedziałku do piątku, w Starostwie Powiatowym w Pułtusku, w godz. 7:30 – 15:30, poprzez kontakt osobisty, mailowy i telefoniczny. Porady są bezpłatne.

www.powiatpultuski.pl

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy