REKLAMA

Data publikacji: 18 maj 2020

"Czwórka" śpiewa dla Jana Pawła II

”Czwórka” śpiewa dla Jana Pawła II” to niezwykłe dla naszej społeczności szkolnej wydarzenie, jakim jest skomponowanie i wykonanie piosenki „Fides, spes et caritas (Wiara, nadzieja i miłość)” z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II

Niecodzienne okoliczności spowodowały, że utwór nie może być, tak jak wcześniej planowaliśmy, zaśpiewany wspólnie przez uczniów, ich rodziców i nauczycieli naszej szkoły. Dlatego też wykonał go zespół wokalny nauczycieli. Efekt prezentujemy w krótkim filmie, który dostępny będzie dla wszystkich online.

Ojciec Święty był człowiekiem nadziei… Zapraszamy na chwile zadumy i wzruszenia, którym towarzyszyć będzie nadzieja, która nigdy nie zawodzi.Nadzieja, która sięga poza kres…

PSP nr4

Ojciec Święty był człowiekiem nadziei… Zapraszamy na chwile zadumy i wzruszenia, którym towarzyszyć będzie nadzieja, która nigdy nie zawodzi.Nadzieja, która sięga poza kres…

PSP nr4

Utwór powstał w ramach konkursu literackiego, a w jego skomponowanie i wykonanie zaangażowali się nauczyciele i absolwenci naszej szkoły:

• MUZYKA: ks. Bogdan Kołodziejski, Maciej Komorowski

• TEKST: Grupa TRADYCJA

• REŻYSERIA: Agata Drzazgowska – Raheb, Ewelina Melnicka, Beata Milczarczyk, Magdalena Piekarska

• OPRAWA TECHNICZNA: Witold Maciąg, Krzysztof Piekarski

• NAGRANIE I MONTAŻ VIDEO: Robert Gorczyński, Jan Kisiel- PułtuskNEWS

• WYKONANIE: zespół wokalny nauczycieli

WOKALIŚCI: Barbara Ciesielska, Aneta Gąsiorowska, Renata Golatowska, Ewa Jabłonowska, Danuta Jagiełło, Krzysztof Łachmański, Waldemar Łuszcz, Witold Maciąg, siostra Olga, Sławomira Pieńkowska, Marzena Sadowska, ks. Krzysztof Stawicki, Małgorzata Włodarczyk, Magdalena Górska – uczennica klasy 3c

REKLAMA

miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy