REKLAMA

Data publikacji: 16 mar 2024

Ciężkie łapy wracają do gry! Pułtuszczanin Dawid Witkowski stoczy walkę na Gali MMA BFN

Ciężkie łapy wracają do gry! Pułtuszczanin Dawid Witkowski stoczy walkę na Gali MMA BFN

Dziś rodowity pułtuszczanin DAWID WITKOWSKI stoczy walkę z Konradem Łęgą na gali MMA w Wyszkowie. Dawid obecnie trenuje w Uniq Fight Club i w barwach tego klubu zawalczy dzisiaj na Gali MMA. Gala BLOOD FIGHT NIGHT startuje dziś o godz. 19.00.

Przyjdzie jeszcze czas zrobić wywiad z zawodnikiem MMA z Pułtuska, ale dzisiaj dopingujemy i dodajemy sił do walki. Nasz Dawid Witkowski będzie walczył o godz. 21.00. Podczas wydarzenia zobaczymy aż 13 walk w formule MMA.

Dawid Witkowski od urodzenia mieszkał w Pułtusku, ostatnie 5 lat spędził w Anglii. To tu stoczył swoje pierwsze walki w tym jedną zawodową MMA. Rok temu wrócił do Pułtuska na stałe i jak widać tu rozwija swoją bokserską karierę. Obecnie trenuje w Uniq  Fight Club i w barwach tego klubu zawalczy dzisiaj na Gali MMA.

Gdzie można zobaczyć dzisiejszą walkę? W Wyszkowie na żywo w tamtejszym Ośrodku Sportu i Rekreacji. Nie wychodząc z domu walkę można oglądać na ppv.bokser.org.  (dostęp płatny).

Czekają nas duże emocje tego wieczoru! Poniżej piękne promo zawodnika. Tu też pułtuski akcent. Produkcja filmu to dzieło pułtuszczanina Tomasza Sielskiego. 

Dziękujemy za informację naszemu Czytelnikowi i czekamy na fotorelację z wydarzenia, którą będziemy mogli podzielić się z Internautami :-) 

Foto Dawid Wit profil Facebook

 

Film Tomasz Sielski, Foto profil Facebook zawodnika

 

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy