REKLAMA

Data publikacji: 16 lip 2019

Były piłkarz Nadnarwianki trenerem pułtuszczan w IV lidze!

Były piłkarz Nadnarwianki trenerem pułtuszczan w IV lidze!

Artur Salamon zgodnie z zapowiedziami zrezygnował z pracy w roli trenera Nadnarwianki. Klubowi działacze ruszyli do akcji i sprowadzili na stadion przy ulicy Daszyńskiego nowego szkoleniowca. Drużynę przejął 30-letni Fabian Kotarski. 

To postać dobrze znana pułtuskim kibicom. W przeszłości występował w drugiej linii Nadnarwianki w III i IV lidze. Waleczność, wybieganie i niezłe dośrodkowanie były znakami firmowymi tego niewysokiego skrzydłowego. Ostatnie lata spędził już szlifując warsztat trenerski - w minionym sezonie szkolił piłkarzy A-klasowej Wkry Pomiechówek.
Nazwisko Kotarski jest doskonale znane w niższych ligach na Mazowszu. Ojciec Fabiana - Zbigniew Kotarski - był w przeszłości prezesem Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Fabian z kolei poznał kilka klubów jako zawodnik i trener. To powinno pomóc we wzmacnianiu kadry Nadnarwianki przed IV ligą. 
Wiadomo, że w kręgu zainteresowań Kotarskiego znajduje się kilku młodych zawodników rezerw Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, który z powodzeniem rywalizował w warszawskiej okręgówce - silniejszej niż nasza ciechanowsko-ostrołęcka. Możliwe są też wzmocnienia z Akademii "Talent Warszawa", a także sprowadzenie doświadczonego napastnika z Sokołowa Podlaskiego.

Autor: Mateusz Leleń

autor: J K

Tagi: #Fabian Kotarski #Nadnarwianka Pułtusk

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy