REKLAMA

Data publikacji: 6 paź 2020

BRIX Pułtusk z kompletem punktów!

BRIX Pułtusk z kompletem punktów!

W piątej kolejce IV ligi BRIX Pułtusk zwycięża na swoim terenie GOSiRKI Piaseczno 6:0.

Znów pułtuskie piłkarki mogły zaśpiewać po meczu głośne "Pułtusk, Pułtusk". Po pięciu kolejkach BRIX nie doznał jeszcze porażki i zanotował 3 zwycięstwa oraz dwa remisy, a bilans bramkowy naszych dziewczyn to 15:3. Cztery razy pułtuska ekipa zachowywała czyste konto i jest najskuteczniej broniącą w stawce ligowej.

Ciekawostką z meczu jest fakt, że zadebiutowały dwie nasze młode zawodniczki: Bulkowska Kalina zaliczyła 40 min debiut na pozycji środkowej pomocniczki, natomiast Dorocka Sylwia stanęła pierwszy raz między słupkami w meczu ligowym i przez 20 min gry zachowała czyste konto.

Drużyna BRIX, której niezmiennie od lat patronuje Jan Kaczmarczyk, dominowała w przekroju całego spotkania, a zwycięstwo pozwoliło zająć jej miejsce wicelidera IV ligi punkt za Legią Warszawa.

Pułtuskie piłkarki wspiera taże Gmina Pułtusk.
Wszystkich zainteresowanych emocjami jakie zapewnia kobieca piłka nożna zapraszamy na kolejny mecz na stadionie MOSiR w Pułtusku w sobotę 10 października o godzinie 11:00 przeciwko KS Raszyn.

BRIX zagrał w składzie
Filipiak, Składanek, Waśniewska O., Nowosielska, Tetwejer, Mieszkowska, Waśniewska S., Zawadka, Makowska, Matuszewska, Stępkowska oraz Bazydło, Bulkowska, Dorocka, Drabińska

Bramki: Stępkowska '1, '6, '35, Makowska '22, Zawadka '25, Bazydło '75

Trenerem drużyny jest Łukasz Załęski

Tekst i foto: Brix Pułtusk Łukasz Załęski

Tagi: #Brix Pułtusk #liga kobiet #mecz #piłka nożna kobiet

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy