REKLAMA

Data publikacji: 27 mar 2020

21 NOWYCH OSÓB NA KWARANTANNIE: RAPORT

21 NOWYCH OSÓB NA KWARANTANNIE: RAPORT

103 osoby w powiecie pułtuskim skierowane na dwutygodniową kwarantannę domową. Przypadków zakażenia, potwierdzonych laboratoryjnie nie stwierdzono w naszym powiecie. Na Mazowszu 291 zakażonych w tym trzy zgony z powodu koronawirusa. W całym kraju tylko dzisiaj wykryto 67 nowych przypadków zachorowań. Wykonuje się coraz więcej testów na obecność koronawirusa. W ciągu ostatniej doby w Polsce wykonano 4 500 testów.

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego  w Pułtusku    z dnia 27.03.2020r. przedstawiający sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu pułtuskiego związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19.

Stan danych w powiecie na godzinę 13.00 w dniu 27.03.2020r.

RAPORT OSTATNIEJ DOBY:

POLSKA:
O godz. 14:00 Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 45 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 10 osób z woj. łódzkiego, 9 osób z woj. dolnośląskiego, 8 osób z woj. wielkopolskiego, 6 osób z woj. małopolskiego, 5 osób z woj. podkarpackiego, 3 osób z woj. lubelskiego oraz po 1 osobie z pomorskiego, opolskiego, podlaskiego i zachodniopomorskiego. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 1289/16 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

O godz. 9:00 Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że mamy 23 nowe przypadki zakażenia, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 4 osób z woj. wielkopolskiego, 4 osób z woj. śląskiego, 4 osób z woj. warmińsko-mazurskiego, 3 osób z woj. podlaskiego, 3 osób z woj. świętokrzyskiego, 3 osób z pomorskiego oraz 2 osób z woj. kujawsko-pomorskiego. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 1244/16 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Tagi: #koronawirus na Mazowszu #koronawirus w Polsce #koronawirus w Pułtusku #koronawirus z Chin #mapa zakażeń koronawirusem #Ministerstwo Zdrowia

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy