REKLAMA

Data publikacji: 4 maj 2020

Z OKAZJI DNIA STRAŻAKA - ŻYCZENIA KOMENDANTA POWIATOWEGO PSP W PUŁTUSKU

Z OKAZJI DNIA STRAŻAKA - ŻYCZENIA KOMENDANTA POWIATOWEGO PSP W PUŁTUSKU

Z okazji Dnia Strażaka 2020, wszystkim funkcjonariuszom
i pracownikom Państwowej Straży Pożarnej, jak również druhom Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu pułtuskiego, składamy serdeczne podziękowania za działalność ratowniczą oraz bezinteresowną służbę drugiemu człowiekowi. Szczególne życzenia kierujemy w stronę Ochotniczej Straży Pożarnej w Pułtusku oraz Orkiestry Dętej przy OSP Pułtusk, w związku z przypadającym w bieżącym roku wspaniałym jubileuszem.

Życzymy wszelkiej pomyślności, dużo zdrowia, wytrwałości i satysfakcji z wykonywania zawodu obdarzonego tak wielkim zaufaniem społecznym.
Być strażakiem, to wciąż niezwykłe wyzwanie. To zaszczyt i obowiązek. Niech podejmowane działania przyniosą Wam wiele satysfakcji i będą inspiracją do dalszych działań w dziele humanitarnej służby ludziom, w myśl strażackiej dewizy „Bogu na chwałę, ludziom na pożytek”.
Serdecznie dziękujemy wszystkim strażakom za każdą inicjatywę, czy formę społecznej aktywności, a ich rodzinom dziękuję za wyrozumiałość dla czasu poświęconego na społeczne obowiązki, połączone z dbałością o bezpieczeństwo ogółu.

W tym uroczystym dniu kierujemy do całej braci strażackiej najserdeczniejsze pozdrowienia i życzymy niewyczerpanej siły oraz wielkiej wytrwałości i licznych sukcesów, a także satysfakcji z pracy i służby społeczeństwu oraz szczęśliwych powrotów z akcji.

Ze strażackim pozdrowieniem
st. bryg. mgr inż. Maciej Piątek
Komendant Powiatowy PSP w Pułtusku

Tagi: #dzień strażaka #Pułtusk #straż #Św. Florian #życzenia komendanta PSP w Pułtusku

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy