REKLAMA

Data publikacji: 4 kwi 2023

Pułtuszczanki z FUKS Brix Pułtusk dominują studentki z UW w Warszawie

Pułtuszczanki z FUKS Brix Pułtusk dominują studentki z UW w Warszawie

Pierwsza drużyna FUKS BRIX Pułtusk dominowała na boisku przez pełne 90 minut a bramki przeplatały się z mnóstwem sytuacji, po których piłka nie znajdowała drogi do siatki.

Strzelanie rozpoczęła w 12 minucie z rzutu karnego Kinga Zaremba. Kolejna podwyższająca prowadzenie sytuacja wydarzyła się w 21 minucie, kiedy Sylwia Waśniewska oddała przepiękny strzał z 25 m lądujący w prawym oknie bramki. Ta sama zawodniczka zdecydowała się na kolejne uderzenie z dystansu w 38 minucie i to także okazał się strzał w dziesiątkę. Dwie minuty przed przerwą strzelamy czwartą bramkę w wykonaniu Dominiki Skolimowskiej, ale sędzie zinterpretował akcję ku naszemu zdziwieniu jako spalony. 46 minuta to świetne otwierające podanie od Natalii Stępkowskiej i Kinga Zaremba posłała precyzyjny strzał tuż przy slupku podwyższając wynik na 0:4. W kolejnych minutach drużyna Łukasza Załęskiego tworzyła dogodne akcje ofensywne, ale piłka mijała zwykle bramkę o kilka centymetrów.

Najlepszą sytuację miała cztery minuty przed końcem meczu Kasia Sadolewska, której silny strzał z dystansu w samo okienko wybroniła w niesamowity sposób bramkarka gospodyń.

FUKS BRIX zagrał na miarę oczekiwań. Atakowała cała drużyna, bronił kolektyw i od pierwszej do ostatniej minuty, mimo wyraźnej przewagi dziewczyny zachowały koncentrację i w zdeterminowany sposób broniły czystego konta.

AZS Uniwersytet Warszawski 0:4 FUKS BRIX PUŁTUSK

Fuks Brix zagrał w składzie:

Rola, Sadolewska, Składanek, Młodzianowska, Nowosielska, Zawadka (kapitanka), Stępkowska, Waśniewska S., Makowska, Skolimowska, Zaremba, Stawicka, Bazydło, Rosiak, Tetwejer N., Osińska

Trener: Łukasz Załęski

Drużynę wspiera Firma Drogi i Mosty, BRIX, Isbud, Polmlek oraz Miasto Pułtusk

Zapraszamy na treningi piłkarskie wszystkie zainteresowane dziewczęta z roczników 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018

Informacje u trenerów

Łukasz Załęski - 507766928

Monika Brzozowska - 509266788

źródło: FUKS Pułtusk- Łukasz Załęski

autor: J K

Tagi: #Fuks Brix Pułtusk #Pułtusk

REKLAMA

miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy