REKLAMA

Data publikacji: 16 gru 2020

POŻAR W ŚWIESZEWIE

POŻAR W ŚWIESZEWIE

W Świeszewie palił się budynek w którym magazynowano nawozy sztuczne i ziarna. Pomimo szybkiej interwencji straży pożarnej, spaleniu uległa znaczna część budynku. Przebieg akcji relacjonuje Ochotnicza Straż Pożarna Świercze na swoim profilu Facebook.

Wczoraj (15 grudnia) o godzinie 21:40 wyjechaliśmy alarmowo dwoma zastępami do zgłoszonego pożaru budynku gospodarczego do którego doszło w miejscowości Świeszewo. Po dojeździe na miejsce zastaliśmy drewniany budynek pełniący rolę magazynu, który był w całości zajęty przez rozprzestrzeniający się ogień. Po rozpoznaniu sytuacji niezwłocznie przystąpiliśmy do rozpoczęcia działań gaśniczych.

W między czasie na miejsce dojechały 3 zastępy z JRG Pułtusk, OSP Świeszewko, OSP Jackowo i OSP Nasielsk. Pomimo szybkiej interwencji spaleniu uległa znaczna część budynku oraz częściowo zniszczone zostały magazynowane tam nawozy sztuczne i ziarna. Po dogaszeniu i zabezpieczeniu miejsca zdarzenia powróciliśmy do garaży. Działania prowadzone na miejscu trwały około 3 godziny i zakończyły się przed godziną pierwszą w nocy.

Relacja OSP Świercze/Foto OSP Świercze

Tagi: #OSP Świercze #pożar #straż pożarna

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy