REKLAMA

Data publikacji: 1 cze 2023

POŻAR SAMOCHODU PRZY DINO

POŻAR SAMOCHODU PRZY DINO

Dzisiaj strażacy zostali wezwani do pożaru samochodu zaparkowanego przy sklepie Dino w Zatorach.

O godz. 11.39 Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pułtusku otrzymała zgłoszenie o pożarze samochodu typu VW Transporter. Na miejsce dojechał najpierw zastęp OSP Drwały, który znajdował się w pobliżu, na terenie Szkoły Podstawowej gdzie prowadzili spotkanie nt. bezpieczeństwa podczas pikniku z okazji Dnia Dziecka.

W trakcie pokazu i prezentacji nasi druhowie dostali zgłoszenie o płonącym samochodzie na parkingu samochodowym w miejscowości Zatory. Strażacy szybko zabrali niezbędny sprzęt i wyjechali do zdarzenia...

OSP Drwały Facebook

Na miejsce zadysponowano zastępy z JRG Pułtusk oraz OSP Zatory, łącznie 13 strażaków.

Jak informuje KP PSP w Pułtusku, przed przybyciem straży pożarnej kierowca wraz z osobami postronnymi próbowali gasić pożar podręcznymi gaśnicami proszkowymi. To jednak nie zażegnało niebezpieczeństwa. Pożar stwarzał zagrożenie dla bezpieczeństwa klientów pobliskiego sklepu oraz samego budynku.

Działania strażaków polegały m.in. na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ugaszeniu pożaru i sprawdzeniu czy pobliska ściana budynku nie została naruszona. Zagrożenia dla budynku po zaistniałej sytuacji nie stwierdzono.

Opr. na podstawie informacji KP PSP w Pułtusku. Foto OSP Drwały profil Facebook

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy