REKLAMA

Data publikacji: 3 cze 2023

DZIEŃ DZIECKA W PNIEWIE. "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"

DZIEŃ DZIECKA W PNIEWIE. "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"

Dzisiaj uczniowie Szkoły Podstawowej im. Żołnierzy Armii Krajowej w Pniewie otrzymali niezapomniany prezent od rodziców za sprawą Rady Rodziców pniewskiej szkoły. Na długo zapewne zapamiętają piknik zorganizowany z okazji Dnia Dziecka, który obchodziliśmy 1 czerwca.

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" i ten znany cytat Janusza Korczaka nam przyświecał jako cel tej inicjatywy. Wydarzenie zorganizowaliśmy dla dzieci, aby uśmiech nie schodził z ich twarzy. To prezent od rodziców zorganizowany przez Radę Rodziców w porozumieniu z dyrektorem szkoły

Marcin Król - przewodniczący Rady Rodziców Szkoły Podstawowej im. Żołnierzy Armii Krajowej w Pniewie

Organizatorzy zapewnili przejazdy bryczką, zorganizowano konkurencje sportowe: badminton, strzelanie z łuku, darty, wyścig z piłeczką na łyżeczce, rzut do celu, przeciąganie liny oraz turniej piłki nożnej. Każdy mógł skorzystać z fotobudki oraz zjeżdżalni i dmuchanych zamków. Na wszystkich czekała wata cukrowa, popcorn i przysmaki z grilla. Nie mogło zabraknąć również strażaków z OSP Pniewo, którzy zadbali o interesujące pokazy i warsztaty o bezpieczeństwie.

Wydarzenie wsparli sponsorzy, którym bardzo dziękujemy, gdyż dzięki temu mogliśmy sprawić dzieciom wiele radości i przygotować wszystkie atrakcje. Dziękujemy wicepremierowi Henrykowi Kowalczykowi, Andrzej Grabowskiemu z Firmy Polmlek, Jerzemu Abramczykowi – tartak, parafii pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Pniewie oraz Rycerzom św. Jana Pawła II i Dimu Weselnemu Natalia w Pniewie.

Marcin Król - przewodniczący Rady Rodziców

FOTORELACJA (fot. Pułtusk.news , Marcin Król)

Tagi: #dzień dziecka #Pniewo

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy