REKLAMA

Data publikacji: 12 kwi 2024

Dachowanie w Gładczynie Rządowym

Dachowanie w Gładczynie Rządowym

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Gładczynie Rządowym. Kierowca fiata nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z prawidłowo jadącym citroenem. Na skutek zdarzenia fiat wypadł z drogi i dachował. Jak się okazało, jego kierowca nie powinien w ogóle znaleźć się za kierownicą – mężczyzna nie posiadał uprawnień. Sprawa trafi do Sądu.

Pracowicie rozpoczęli dziś służbę funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku. Mundurowi zabezpieczali i wyjaśniali okoliczności poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego, do którego doszło w Gładczynie Rządowym. W wyniku rozmów z uczestnikami ustalili, że 58-letni kierowca fiata podczas włączania się do ruchu z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa kierującej citroenem 40-latce, co spowodowało zderzenie się samochodów. W wyniku kolizji fiat wypadł z drogi i dachował, zatrzymując się na pobliskim ogrodzeniu. Jak się okazało, jego kierowca nie powinien w ogóle znaleźć się za kierownicą, mężczyzna miał kilka lat wcześniej zatrzymane uprawnienia spowodowane kierowaniem pojazdem pod działaniem alkoholu.
Za powyższe ponownie stanie przed Sądem.

Uczestnicy nie odnieśli obrażeń, byli trzeźwi.

 

Zdarzenie to stanowi przypomnienie dla wszystkich kierowców o konieczności zachowania szczególnej ostrożności podczas wjazdu na drogę z pierwszeństwem oraz o znaczeniu przestrzegania zasad ruchu drogowego.

Apelujemy o zwiększenie uwagi, szczególnie w miejscach, gdzie łatwo o błędy, które mogą kosztować zdrowie, a nawet życie.

 

 

Tekst i foto kom. Milena Kopczyńska/KPP w Pułtusku

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy