REKLAMA

Data publikacji: 8 lip 2020

Będzie nowa droga, rozbudowa strażnicy w Obrytem, przebudowa SOSW i winda w DPS Ołdaki

Będzie nowa droga, rozbudowa strażnicy w Obrytem, przebudowa SOSW i winda w DPS Ołdaki

Przebudowa budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Anny Karłowicz w Pułtusku oraz wyposażenie w windę budynku Domu Pomocy Społecznej w Ołdakach – to dwa projekty prowadzone przez pułtuskie starostwo, które otrzymają dotację. Środki przekazane przez samorząd województwa pochodzą z PFRON i przeznaczone są na tzw. roboty budowlane dotyczące obiektów służących osobom z niepełnosprawnościami.

To nie koniec dofinansowania inwestycji w naszym regionie. Kolejne umowy dotyczyć będą przebudowy drogi powiatowej na odcinku Obryte-Gródek Nowy oraz rozbudowy budynku OSP w Obrytem. Obie inwestycje będą realizowane dzięki wsparciu samorządu Mazowsza. Wartość projektów to ponad 7,4 mln zł, z czego ponad 4,4 mln zł to dofinansowanie z budżetu województwa.

Umowy na dofinansowanie tych zadań zostaną podpisane już jutro (czwartek 9 lipca 2020 r.) w siedzibie Starostwa Powiatowego w Pułtusku. Podpiszą je: Adam Struzik –marszałek województwa mazowieckiego, Wiesław Raboszuk – wicemarszałek, Elżbieta Bogucka –z-ca dyrektora Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej ds. społecznych oraz beneficjenci.

Opr. na podst. info pras UMWM i Starostwo Powiatowe w Pułtusku

Tagi: #Adam Struzik #Marszałek Adam Struzik #Mazowsze pomaga #Obryte #Ołdaki #Pułtusk #Starostwo Powiatowe w Pułtusku #Urząd Marszałkowski województwa Mazowieckiego

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy