/10 lat solidnej pracy. Gratulujemy!

10 lat solidnej pracy. Gratulujemy!

Od 10 lat w swojej pracy kieruje się nie tylko wiedzą i przepisami ale również głosem serca, intuicją i nieograniczoną kreatywnością. Dzięki temu stworzyła miejsce, w którym najmłodsi pułtuszczanie czują się jak w domu. Mija 10 lat od kiedy pułtuskim Żłobkiem Miejskim zarządza Pani Katarzyna Kalińska.

Pani Kasia to człowiek – orkiestra, z otwartym na nowe wyzwania sercem i umysłem. Gratulujemy stworzenia profesjonalnego zespołu oraz atmosfery, dzięki którym najmłodsze pociechy czują się jak w domu, a nawet lepiej. Pułtuski Żłobek cieszy się bardzo dobrą opinią. To miejsce, w którym widać chęć rozwoju, powołanie do pracy, energię do działania i podejmowania nowych wyzwań.

Tu dzieci są najważniejsze, co widać na każdym kroku. Niejednokrotnie sama Pani dyrektor Katarzyna Kalińska przyznaje – to dzieci są największym motorem napędowym do działania dla całej kadry Żłobka.

Nie zawsze było łatwo, ale przez lata udało się zrealizować niezliczoną ilość przedsięwzięć, projektów i inicjatyw społecznych wraz z zaprzyjaźnionymi instytucjami.

Życzymy kolejnych, owocnych lat pracy i nieustającej satysfakcji z każdego dnia. Sukcesów zarówno tych w życiu zawodowym i prywatnym. Niekończącej się radości dzieci, które odwiedzają Żłobek Miejski – bo to ona jest zapewne najlepszą nagrodą za każdy dzień pracy.

fot. arch. prywatne Facebook