/Dobre wieści z Gostynina. W sobotę mecz o wysoką stawkę.

Dobre wieści z Gostynina. W sobotę mecz o wysoką stawkę.

Mazur Gostynin postawił twarde warunki ale tego należało się spodziewać po ekipie, która nie zaznała smaku porażki w tym sezonie w lidze przed własną publiką.

Mimo, że gospodarze dominowali, zwłaszcza w 1. połowie meczu, i stwarzali sobie okazje bramkowe (obity słupek i poprzeczka), to zawodnicy Nadnarwianki pierwsi wyszli na prowadzenie. Stało się to w 60. minucie, kiedy Emil Rembiejewski dobił strzał Piotrka Cywińskiego. Prowadzenie udało się utrzymać jedynie przez kwadrans – w 74. minucie Michał Matecki strzałem z dystansu pokonał Mateusza Miłońskiego.

Szanujemy ten wynik i już teraz zapraszamy na rewanż w sobotę w Pułtusku o godz. 17.00. Stawką spotkania jest gra w kolejnym sezonie w tworzącej się V lidze mazowieckiej (de facto 6. poziom rozgrywkowy).

22.06.2022, Gostynin, 17.00
Mazur Gostynin – Nadnarwianka Pułtusk 1:1 (0:0)
74′ M. Matecki – 60′ E. Rembiejewski

Mazur: H. Borowy – M. Kowalski (7′ K. Woźniak), M. Dobieński, K. Augustyniak, P. Dutkiewicz, M. Jędrzejczak, D. Kurkowski, E. Wydrzyński, P. Znyk, M. Matecki – E. Przybylski

Nadnarwianka: M. Miłoński – D. Sokołowski, Sz. Salwin, P. Bobowski, M. Pietroń – M. Baranowski, M. Ostrowski, P. Cywiński, M. Rębała, E. Kopczyński (58′ M. Ściborski) – E. Rembiejewski

źródło i fot.: Facebook – Nadnarwianka Pułtusk