/Co wydarzyło się na moście?

Co wydarzyło się na moście?

Mimo wielu spekulacji Internautów, piorun nie uderzył w most, ani też w barierki na moście Wyszkowskim. Internauci nadsyłają do nas zdjęcia uszkodzonych barierek – my ustalamy fakty.

Z informacji pułtuskiej policji wynika, że w nocy w barierki uderzył samochód ciężarowy. Nie ma osób poszkodowanych w wyniku kolizji. Jak informuje policja, kolizja nie miała związku z burzą, która przeszła minionej nocy nad Pułtuskiem.

Straż Pożarna w Pułtusku informuje, że burza, która dzisiejszej nocy przeszła nad Pułtuskiem, mimo iż wyglądała groźnie nie spowodowała dużych zniszczeń. Do Komendy Państwowej Państwowej Straży Pożarnej w Pułtusku zgłoszono dwa zdarzenia. Strażacy wyjeżdżali do pochylonej latarni na ul. Bartodziejskiej oraz do zgłoszenia, które dotyczyło konaru blokującego drogę w miejscowości Kleszewo.

Internetom, dziękujemy za czujność i nadsyłane fotografie. To również Wy tworzycie nasz portal. Jeśli jesteście świadkami wydarzeń, macie ciekawe informacje i fotografie – nadsyłajcie je na nasz adres lub za pośrednictwem zakładki Twój News na naszej stronie internetowej.

Foto: Internauta Pułtusk News
Foto: Internauta Pułtusk News