Data publikacji: 9 kwi 2019

Udana inauguracja wiosny dla BRIX PUŁTUSK

Swój pierwszy mecz w rundzie wiosennej Fuksiarki rozegrały z drużyną ŁKS Łochów. Mecz odbył się 06.04.2019r. o godz. 10:00 na stadionie w Łochowie.

Od samego początku Pułtuszczanki narzuciły swój styl gry i swoją pierwszą bramkę zdobyły już w 5 minucie. Skoncentrowane i zdeterminowane piłkarki tworzyły dużo akcji pod bramką przeciwniczek lecz piłka nie chciała ponownie wpaść do bramki. Pod koniec pierwszej połowy sędzia podyktował rzut karny dla rywalek. Przysłowiowa "11" została zamieniona na bramkę i drużyny na przerwę do szatni schodziły z wynikiem 1:1. W drugiej połowie meczu podobnie jak w pierwszej to Fuksiarki dyktowały tempo gry realizując założenia taktyczne. Dobra gra w ofensywie i defensywie przyniosła wymierny efekt w 55 minucie, ponownie akcję pod bramką przeciwniczek wykończyła nasza napastniczka Monika Bazydło ustalając wynik meczu. Warto nadmienić, że w drugiej połowie rywalki oddały jeden strzał na bramkę Pułtuska. Zwycięstwo cieszy gdyż ważne 3 pkt wędrują na konto BRIXu.

ŁKS Łochów - BRIX PUŁTUSK 1-2
Bramki:
ŁKS Łochów:
38' Biernacka Magda (rzut karny)
FUKS Pułtusk:
5', 55' Bazydło Monika

Skład: Mierzejewska Katarzyna, Rybaczyk Gabriela, Drabińska Karolina, Makowska Nina, Składanek Patrycja, Matuszewska Oliwia (Samsel Klaudia), Mieszkowska Ewa, Gryc Karolina, Augustyniak Anna (Grzelakowska Joanna), Ciszewska Agnieszka (Tetwejer Wiktoria), Bazydło Monika.
Rezerwowe: Ciechowicz Natalia, Nowosielska Julia, Żukowska Anna.
Trener: Łukasz Załęski

Przed piłkarkami tydzień ciężkiej pracy, gdyż w najbliższą sobotę - 13.04.2019r. o godz. 15:00 na wyjeździe zmierzymy się z liderem w tabeli, drużyną AKS Zły Warszawa.