REKLAMA

Data publikacji: 29 maj 2024

Życzenia z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

Życzenia z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

Drodzy Rodzice Zastępczy

Z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego, który obchodzimy 30 maja, dziękujemy Państwu za codzienny trud i zaangażowanie w poprawę losu dzieci pozbawionych opieki rodzicielskiej.

Jako Rodzice Zastępczy z wielką odpowiedzialnością budujecie dom dla każdego potrzebującego pomocy dziecka, które trafia pod Waszą opiekę. Wyzwanie, które podejmujecie każdego dnia, świadczy o gotowości do poświęceń oraz otwartości na potrzeby dzieci, które dzięki Waszej trosce zyskują bezpieczną przystań i domową atmosferę.

Przyjmując dzieci pod swój dach, zmieniają Państwo całe życie – ich i swoje. Przygotowujecie je do godnego życia oraz wspólnie pokonujecie codzienne  przeciwności.

Życzymy wielu sukcesów w tym trudnym zadaniu, które z oddaniem realizujecie każdego dnia, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, wytrwałości oraz wielu sukcesów wychowawczych. Niech dobro, jakie sami okazujecie wielokrotnie do Was wraca, a satysfakcją ze sprawowania rodzicielskiej opieki niech będzie uśmiech na twarzach Waszych dzieci.

Jan Zalewski Starosta Pułtuski
Beata Jóźwiak Wicestarosta Pułtuski
Tadeusz Nalewajk Przewodniczący Rady Powiatu Pułtuskiego

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy