REKLAMA

Data publikacji: 16 wrz 2023

Zasłużeni dla Miasta Pułtusk 2023 r. [FOTO, WIDEO]

Zasłużeni dla Miasta Pułtusk 2023 r. [FOTO, WIDEO]

Podczas Uroczystej Sesji Rady Miejskiej w Pułtusku dnia 16.09.2023 r. wręczono medale ,,Za zasługi dla Miasta Pułtuska". Od 2004 roku Rada Miejska w Pułtusku nadaje medale za szczególne zaangażowanie w działalność na rzecz rozwoju lokalnej społeczności.

Są one przyznawane podczas uroczystej Sesji Rady Miejskiej na mocy uchwały. Sesja jest jednym ze stałych punktów programu obchodów Dni Patrona Pułtuska Św. Mateusza. W tym roku do grona 47 uhonorowanych w latach poprzednich, dołączą kolejni.

Komitet do spraw honorowego wyróżnienia i odznaczenia Miasta Pułtusk, na posiedzeniu w dniu 31 sierpnia 2023 r. podjął jednogłośnie decyzję o nadaniu medalu “Za zasługi dla Miasta Pułtuska”. Dziś podczas Uroczystej Sesji Rady Miejskiej w Pułtusku medale wręczono dla:

Pułtuskiej Grupy Rekonstrukcji Historycznej 13 Pułku Piechoty w Pułtusku, Młodzieżowego Klubu Sportowego PUŁTUSK, Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi w Pułtusku oraz Zespołu Szkół im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku.

Fotorelacja:

autor: J K

Tagi: #2023 #GRH 13 PP w Pułtusku #Lo Skarga #medale #Medale za zasługi #MKS Pułtusk #Pułtusk #ZS im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy