REKLAMA

Data publikacji: 12 mar 2020

ZAMKNIĘTE NIE TYLKO PRZEDSZKOLA I SZKOŁY. KINO, PŁYWALNIA, STADION…

ZAMKNIĘTE NIE TYLKO PRZEDSZKOLA I SZKOŁY. KINO, PŁYWALNIA, STADION…

Zgodnie z decyzją premiera, na dwa tygodnie zamknięte są w całym kraju szkoły, przedszkola, kluby dziecięce. Zamknięte jest również pułtuskie kino, pływalnia i stadion. Urząd Miejski w Pułtusku informuje o odwołaniu koncertów, spektakli, wystaw i debat oraz wydarzeń sportowych od 12 marca do 14 kwietnia br.

12 i 13 marca br. w przedszkolach i szkołach podstawowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze. Od poniedziałku, 16 marca br. do 25 marca szkoły, żłobki, przedszkola oraz klubiki dziecięce będą zamknięte.

Na dwa tygodnie zamknięto również miejską pływalnię i stadion. Oznacza to również, że skatepark, który jest ogólnodostępny w godzinach funkcjonowania stadionu, również będzie zamknięty.

Od 16 marca zostaje zawieszona też działalność Dziennego Domu „Senior-Wigor” oraz placówki wsparcia dziennego Świetlicy „Słonecznikowa Brać”, działających przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Pułtusku.    

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego zdecydował również o zamknięciu od 12 do 25 marca instytucji kultury, filharmonii, oper, teatrów, muzeów, kin, bibliotek oraz szkół, uczelni wyższych i placówek szkolnictwa artystycznego. Od 12 marca zamknięte będą więc gminne instytucje kultury: Miejskie Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku wraz z galerią i kinem, Pułtuska Biblioteka Publiczna im. Joachima Lelewela oraz jej filie, Muzeum Regionalne w Pułtusku. Odwołano również wszystkie wydarzenia, które miały odbyć się od 12 marca do 14 kwietnia br.

Tagi: #kino #koronawirus #Polska #Pułtusk #stadion #szkoły zamknięte

REKLAMA

miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy