REKLAMA

Data publikacji: 23 lut 2024

Z Pułtuska do Wyszkowa. Nadleśniczy Robert Wielkowski szefem Nadleśnictwa Wyszków

Z Pułtuska do Wyszkowa. Nadleśniczy Robert Wielkowski szefem Nadleśnictwa Wyszków

Z dniem 23.02.2024 roku p.o. Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Warszawie Tomasz Józwiak powołał na stanowisko Nadleśniczego Nadleśnictwa Wyszków Roberta Wielkowskiego dotychczasowego Nadleśniczego Nadleśnictwa Pułtusk.

Robert Wielkowski na stanowisko Nadleśniczego Nadleśnictwa Pułtusk został powołany w maju 2017 roku. Był wcześniej zastępcą Nadleśniczego Nadleśnictwa Wyszków. W Pułtusku zastąpił na stanowisku Nadleśniczego  Romana Jankowskiego. 

Robert Wielkowski przeszedł większość szczebli kariery leśnej w Lasach Państwowych pracując na stanowiskach  m.in.: stażysta, leśniczy, inżynier nadzoru, zastępca nadleśniczego.

Nadleśniczemu Robertowi Wielkowskiemu dziękujemy za lata służby na rzecz gospodarki leśnej w naszym regionie. Dał się poznać jako skromny profesjonalista, zaangażowany w wiele lokalnych inicjatyw. 

 

article_1.jpg

foto Nadleśnictwo Wyszków

Składamy wyrazy uznania za codzienną służbę w trosce o dobro naszych lasów i otaczającej przyrody oraz na rzecz lokalnej społeczności. Życzymy wytrwałości i sukcesów w dalszej pracy zawodowej z najlepszymi życzeniami dobrego zdrowia, oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Z kolei dotychczasowy Nadleśniczy Nadleśnictwa Wyszków Waldemar Wańczyk będzie pełnił funkcję Nadleśniczego w Nadleśnictwie Ostrów Mazowiecka.

Życzymy powodzenia i wielu sukcesów w nowym miejscu Pracy.

 

 

Tagi: #nadleśnictwo pułtusk #Lasy Państwowe #nadleśnictwo

REKLAMA

miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy