REKLAMA

Data publikacji: 3 sie 2020

Z kroniki policyjnej

Z kroniki policyjnej

W minionym tygodniu policjanci Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku przeprowadzili 671 legitymowań, 21 interwencji policyjnych oraz zatrzymali 4 nietrzeźwych kierowców.

27 lipca, gm. Obryte – 31 letni mieszkaniec pow. bialskiego, podczas wykonywania obowiązków w pracy, z nieustalonych przyczyn spadł z wysokości. Mężczyzna był trzeźwy. Na skutek poniesionych obrażeń został przewieziony do szpitala w Pułtusku.

28 lipca, Pułtusk – nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej dokonał kradzieży portfela wraz z dowodem osobistym, prawem jazdy i pieniędzy w kwocie 970 zł, działając na szkodę mieszkanki Pułtuska.

28 lipca, Pułtusk – nieznany sprawca, przez niezamknięte drzwi garażowe dostał się do wnętrza będącego w budowie domu, skąd ukradł elektronarzędzia w postaci wkrętarki, pił do drzewa, pomp instalacji CO – wszystko o łącznej wartości blisko 2 tys. zł., na szkodę 48 letniej mieszkanki Pułtuska.

29 lipca, Przemiarowo - 60 letni mieszkaniec pow. pułtuskiego kierował rowerem po drodze publicznej będąc w stanie nietrzeźwości 0,77 mg/l.

30 lipca, Pułtusk – 65 letni mieszkaniec pow. pułtuskiego kierował rowerem po drodze publicznej będąc w stanie po użyciu alkoholu 0,58 mg/l oraz pomimo orzeczonego zakazu Sądowego.

30 lipca, Klaski – nieznany sprawca za pośrednictwem portalu społecznościowego doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 200 zł działając na szkodę mieszkanki Pułtuska. Przyjął pieniądze za sprzedaż toaletki wraz z taboretem lecz zakupionego towaru pokrzywdzonej nie dostarczył.

31 lipca, Klukowo – 55 letni mieszkaniec pow. pułtuskiego kierował samochodem marki VW Passat po drodze publicznej będąc w stanie nietrzeźwości 0,77 mg/l.

2 sierpnia, Dzierżenin – 23 letni mieszkaniec pow. pułtuskiego kierował motorowerem marki Zipp po drodze publicznej będąc w stanie nietrzeźwości 0,50 mg/l.

Opr. info. pras. Komenda Powiatowa Policji w Pułtusku.

Tagi: #Policja #Pułtusk

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy