REKLAMA

Data publikacji: 18 paź 2023

XIII Zaduszki Muzyczne - niezwykłe muzyczne widowisko kolejny raz w Pułtusku!

XIII Zaduszki Muzyczne - niezwykłe muzyczne widowisko kolejny raz w Pułtusku!

12 listopada o godzinie 20:00 w Miejskim Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku odbędzie się koncert w ramach XIII Zaduszek Muzycznych - projektu, który od lat z każdym rokiem przyciąga pełne sale widowiskowe publiczności w Makowie Mazowieckim, Pułtusku, Przasnyszu czy też Ciechanowie.

Wielkimi krokami zbliża się XIII edycja Zaduszek Muzycznych - jednego z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie północnego Mazowsza.

Kolejny raz grupa kilkunastu artystów z powiatów makowskiego, pułtuskiego, przasnyskiego i ostrołęckiego z czystej pasji i miłości do muzyki przygotowuje to niezwykłe wydarzenie, które stało się już silnie zakorzenioną tradycją kulturalną naszego regionu.

Na tegorocznych "Zaduszkach" będziemy wspominać utwory m.in. Tiny Turner, Ryszarda Riedla, Jacka Skubikowskiego, Karin Stanek czy też Agnieszki Osieckiej. Koncerty zaduszkowe co roku przyciągają pełne sale widowiskowe publiczności w każdym wieku - w wydarzeniach uczestniczą dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy.

Tradycja naszych "Zaduszek Muzycznych" ma już 19 lat. Główną ideą projektu jest oddanie hołdu wybitnym artystom, twórcom ponadczasowych przebojów, jak również zaprezentowanie widowni tych nieco mniej znanych, lecz równie wartościowych muzyków.

Uczestnicy projektu przygotowują widowisko zupełnie non profit - 100% dochodu z biletów jest przeznaczane wyłącznie na organizację wydarzenia (technika, promocja).

Organizatorem koncertu w ramach XIII Zaduszek Muzycznych w Pułtusku jest Stowarzyszenie Małe Księstwo Makowskie w partnerstwie z Miejskim Domem Kultury w Makowie Mazowieckim oraz Miejskim Centrum Kultury i Sztuki w Pułusku

Zadanie publiczne pn. Zaduszki Muzyczne 2023 zostało dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego

Bilety w cenie 25 zł dostępne online na platformie kupbilecik.pl

LINK DO WYDARZENIA NA FACEBOOK

Informacja: Miejski Dom Kultury w Makowie Mazowieckim, Stowarzyszenie Małe Księstwo Makowskie

Tagi: #Kultura #Muzyka #Pułtusk

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy