REKLAMA

Data publikacji: 19 kwi 2020

Wzrost zachorowań na Mazowszu, stabilnie w powiecie pułtuskim

Wzrost zachorowań na Mazowszu, stabilnie w powiecie pułtuskim

Tylko w ciągu ostatniej doby na Mazowszu potwierdzono 56 nowych zachorowań na koronawirusa. Zmarła 1 osoba. Wyzdrowiało kolejne 31 osób. W powiecie pułtuskim sytuacja ze statystycznego punktu widzenia jest stabilna - nie ma żadnych nowych potwierdzonych laboratoryjnie zachorowań. W całym kraju potwierdzono zachorowania u
9082 osób. Zmarło 350 osób. W ciągu ostatniej doby w Polsce wykonano ponad 11 200 testów. W Polsce wyzdrowiało łącznie 1040 osób.

RAPORT DNIA POWIAT PUŁTUSKI

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego  w Pułtusku z dnia 19.04.2020 r. przedstawiający sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu pułtuskiego związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19.

Stan danych w powiecie na godzinę 13.00 w dniu 19.04.2020 r.

.MAZOWSZE - RAPORT DNIA

Stan aktualny na dzień 19 kwietnia 2020 godzina 16.00. *(komunikat jest opracowywany na podstawie meldunków z powiatowych stacji sanitarno-epidemiologicznych, które wpływają na g. 16.00 danego dnia. Wszystkie nowe dane po tej godzinie prezentowane są w meldunku następnego dnia).

Potwierdzone zachorowania na COVID-19 z ostatniej doby raportowania to 56 osób obu płci wykazane w powiatach: białobrzeski (7), gostyniński (1), grodziski (1), grójecki (1), legionowski (1), miński (1), nowodworski (3), otwocki (1), piaseczyński (1),  płocki (1), pruszkowski  (3), radomski (8), siedlecki (1), sochaczewski (5), szydłowiecki (1), m.st. Warszawa (17), żyrardowski (1), warszawski zachodni (2).

Od początku raportowania nie potwierdzono przypadków zachorowania w powiecie Maków Mazowiecki, Sokołów Podlaski, Żuromin.

ZGONY:

Na podstawie dokumentacji (ZLK-5), które wpłynęły do powiatowych inspektorów sanitarnych i nadesłanych meldunków do WSSE z całego województwa odnotowano na dzień sporządzenia raportu zgony na terenie województwa mazowieckiego przez niżej podane powiaty.
Jednocześnie zwracamy uwagę na fakt, że data wykazania zgonów w raporcie przedstawiającym sytuację epidemiologiczną nie jest równoważna z datą śmierci wykazanej osoby.

(108) mężczyzna (l.98), hospitalizowany w Szpitalu Kolejowym w Pruszkowie, choroba współistniejąca.

OZDROWIEŃCY:

Nowe przypadki ozdrowieńców wykazane przez:

Tagi: #koronawirus #koronawirus Legionowo #koronawirus na Mazowszu #koronawirus w Polsce #koronawirus w Pułtusku #koronawirus Warszawa #Pruszków #Wyszków

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy