Data publikacji: 30 gru 2019
Wystąpienie Dyrektora Domu Polonii w Pułtusku oraz Repatriantów w TVP Polonia
Dnia 23.12.2019 w programie ,,Halo Polonia'' na kanale TVP Polonia o świątecznych zwyczajach opowiadali Repatrianci z Kazachstanu mieszkający w Pułtusku oraz Dyrektor Domu Polonii Michał Kisiel.
Tagi: #Dom Polonii w Pułtusku #Michał Kisiel #Repatianci #Święta #TVP Polonia
Bądź na bieżąco, obserwuj nas na
Google News
Zobacz także
Komentarze
Dodaj komentarz jako pierwszy