REKLAMA

Data publikacji: 10 lut 2020

WYSPA W BUDOWIE...

...a dokładniej w remoncie, co zapewne cieszy mieszkańców. Chwilowe utrudnienia w ruchu spowodowane trwającymi remontami, być może nie wszystkich radują, ale za to efekty na pewno zadowolą wszystkich.

Z nowości - ruszyły zapowiadane remonty ulic: Nowy Rynek, Panny Marii, Nadwodnej, Przechodniej, Zaułek i Reformackiej. Dzisiaj rozkopano już chodniki wzdłuż ul. Panny Marii i układane są chodniki.

Do kierowców apelujemy o rozwagę na tym odcinku drogi, gdyż ulica aktualnie jest placem budowy, jednak na razie prace nie wymagały wyłączenia jej z ruchu.

Na początku lutego rozpoczął się remont mostu Świętojańskiego. W minionym tygodniu wyłączony był pas ruchu od ul. Świętojańskiej w kierunku ul. Daszyńskiego. Od dzisiaj, jak zapowiadał Urząd Miejski w Pułtusku miały ruszyć prace po drugiej stronie mostu. Wszystko wskazuje na to, że od jutra (wtorek, 10 lutego) roboty przeniosą się na drugą stronę mostu. Poruszać będziemy się dotychczas remontowaną stroną - pasem od strony Miejskiego Centrum Kultury i Sztuki.

Daleko posunięte są również prace rozpoczęte pod koniec listopada ubiegłego roku. Remont obejmuje: ul. Marii Konopnickiej, ul. Ks. P. Skargi, ul. Benedyktyńską.

Tagi: #2020 #drogi #inwestycje #Pułtusk #remonty #wenecja mazowsza

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy