REKLAMA

Data publikacji: 11 maj 2026

Wyrównana walka o Puchar Burmistrza. Tenisowy turniej deblowy na kortach MOSiR w Pułtusku [FOTO]

Wyrównana walka o Puchar Burmistrza. Tenisowy turniej deblowy na kortach MOSiR w Pułtusku [FOTO]

Sportowe emocje, wyrównana rywalizacja i tenis na wysokim poziomie - tak wyglądał deblowy turniej o Puchar Burmistrza Miasta Pułtusk, który rozegrano 9 maja na kortach MOSiR. Do walki o zwycięstwo stanęły pary z kilku miast regionu, a o końcowej klasyfikacji decydowały nawet pojedyncze gemy.

9 maja na kortach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pułtusku odbył się deblowy turniej tenisa ziemnego o Puchar Burmistrza Miasta Pułtusk. W sportowej rywalizacji udział wzięły pary reprezentujące Pułtusk, Ciechanów, Przasnysz, Płońsk oraz Maków Mazowiecki.

Zawodnicy rozegrali swoje spotkania systemem „każdy z każdym”, co zapewniło dużą liczbę emocjonujących pojedynków i wyrównaną walkę do samego końca. O wysokim poziomie turnieju najlepiej świadczy fakt, że aż trzy pary zakończyły zmagania z identycznym bilansem spotkań. O ostatecznej klasyfikacji decydowała liczba wygranych gemów.

Po zaciętej rywalizacji końcowe podium przedstawiało się następująco:

  • I miejsce - Piotr Humięcki / Mariusz Pawlak
  • II miejsce - Maciej Chyczewski / Sławomir Adamski
  • III miejsce - Tadeusz Ciak / Adam Sadowski

Podczas oficjalnego zakończenia turnieju zwycięzcy odebrali pamiątkowe puchary z rąk dyrektor MOSiR w Pułtusku Marty Tyszkiewicz-Wymysłowskiej oraz sędziego głównego zawodów Mariusza Kalinowskiego.

Turniej był kolejnym sportowym wydarzeniem organizowanym w ramach tegorocznej „Majówki z MOSIR-em”.

REKLAMA

autor: Bartosz Dudzik

Tagi: #majówka #Pułtuska Majówka #tenis ziemny

Bądź na bieżąco, obserwuj nas na
Google News

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy

Udostepnij

Wyrównana walka o Puchar Burmistrza. Tenisowy turniej deblowy na kortach MOSiR w Pułtusku [FOTO]

Wyrównana walka o Puchar Burmistrza. Tenisowy turniej deblowy na kortach MOSiR w Pułtusku [FOTO]