Data publikacji: 6 lip 2025
Wypadek w Chmielewie. Dwie osoby trafiły do szpitala
Do zderzenia samochodu osobowego ze skuterem doszło dzisiaj na drodze w miejscowości Chmielewo gm. Świercze. Dwie osoby - kierowca i pasażerka skutera w wyniku doznanych obrażeń zostali przetransportowani do szpitala.
Jak informuje Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pułtusku strażacy zostali wezwani do wypadku o godz. 15.01. Na miejsce zadysponowano 2 zastępy JRG Pułtusk i zastęp OSP Świercze. Skierowano również dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego do poszkodowanych. Na miejscu czynności prowadziła również Policja.
W skutek doznanych obrażeń kierujący skuterem wraz z pasażerką (64 lat i 54 lat) zostali przetransportowani do szpitala.
O zdarzeniu oraz podjętych działaniach na miejscu informuje również OSP Świercze na swoim profilu Facebook
Tagi: #wypadek #na sygnale
Bądź na bieżąco, obserwuj nas na
Google News
Zobacz także
Komentarze
Dodaj komentarz jako pierwszy