REKLAMA

Data publikacji: 30 sty 2023

WYPADEK: poszkodowana kobieta trafiła do szpitala

WYPADEK: poszkodowana kobieta trafiła do szpitala

Dzisiaj, 30 stycznia br. strażacy zostali wezwani do wypadku na drodze w miejscowości Kępa Zatorska na terenie gminy Zatory. 1 osoba poszkodowana trafiła do szpitala.

O godz. 15:40 straż pożarna została zaalarmowana o wypadku w Kępie Zatorskiej. Na miejsce zostały zadysponowane zastępy JRG Pułtusk - 7 strażaków, OSP Zatory - 6 strażaków i OSP Pniewo - 5 strażaków oraz Policja i dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego.

Jak informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pułtusku, po dotarciu na miejsce okazało się, że na łuku drogi samochód osobowy wypadł z drogi. Autem kierowała kobieta, która jechała z 3 dzieci. Żadne z dzieci nie doznało obrażeń. Kierowca był świadomy i przytomny jednak w wyniku doznanych obrażeń został przewieziony do szpitala.

Działania strażaków polegały na udzieleniu pierwszej pomocy poszkodowanym do czasu przyjazdu karetek i zabezpieczeniu miejsca zdarzenia.

Opr. na podstawie informacji KP PSP w Pułtusku/ foto OSP Pniewo profil Facebook

Tagi: #Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pułtusku #OSP Pniewo #OSP Zatory #Policja #Pułtusk #straż pożarna #wypadek #Zatory

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy