REKLAMA

Data publikacji: 15 cze 2024

Wypadek. 5 osób przewieziono do szpitali. Wezwano śmigłowiec LPR

Wypadek. 5 osób przewieziono do szpitali. Wezwano śmigłowiec LPR

W Bulkowie Starym, przy remizie doszło dzisiaj do groźnego wypadku. Kobieta została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala. Wszyscy uczestnicy wypadku trafili do szpitali w tym 16-latek z opiekunem. 

Dzisiaj o godz. 8.35 strażacy zostali wezwani do miejscowości Bulkowo Stare. Doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Na miejsce zadysponowano 2 zastępy JRG Pułtusk, zastęp z OSP Winnica, OSP Bulkowo oraz Policję i 3 karetki. Była konieczność wezwania śmigłowca LPR. 

Jak informuje Dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Pułtusku aspirant Zbigniew Chyliński, do wypadku doszło na skrzyżowaniu dróg powiatowych przy remizie strażackiej. Po przybyciu na miejsce zastępów straży pożarnej okazało się, że kobieta jest zakleszczona w jednym z samochodów. Strażacy wydobyli poszkodowaną z auta przy użyciu sprzętu hydraulicznego. Kobieta została przetransportowana do szpitala śmigłowcem LPR.

W sumie w obu pojazdach podróżowało 5 osób w tym 16-latek. Trzema karetkami zostali wszyscy rozwiezieni do szpitali. Poszkodowani byli przytomni. 

Z informacji KP PSP w Pułtusku wynika, że jednym z samochodów podróżowali obywatele Ukrainy (4 osoby). Prawdopodobnie doszło do wymuszenia pierwszeństwa, jednak dokładną przyczynę wypadku ustali pułtuska Policja. 

Początkowo wezwano 2 karetki. Później zaszła konieczność wezwania kolejnej aby przetransportować poszkodowanych do szpitali.  

 

winnica_wypadek.jpg

Foto OSP Winnica profil Facebook

Opr. na podstawie informacji KP PSP w Pułtusku. Foto OSP Winnica profil Facebook

 

 

 

Tagi: #wypadek #straż pożarna #na sygnale

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

  • Krzysztof 4 tygodnie temu

    Tak dla ścisłości to Stare Bulkowo a nie Bulkowo Stare