REKLAMA

Data publikacji: 5 lip 2024

Znamy nowego kierownika Wydziału Promocji, Kultury i Sportu!

Znamy nowego kierownika Wydziału Promocji, Kultury i Sportu!

Dziś (05.07.2024r.) w Urzędzie Miejskim w Pułtusku ogłoszono wyniki konkursu na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze: kierownik Wydziału Promocji, Kultury i Sportu. Poprzednio funkcję tę pełniła Dorota Sobotka. Jak czytamy w Biuletynie Informacji Publicznej nowym kierownikiem wydziału został Artur Falęcki.

Jak czytamy na ,,BIPie'':

,,Kandydat Pan Artur Falęcki zam. Pułtusk spełnił wymagania niezbędne oraz w największym stopniu wymagania dodatkowe określone w ogłoszeniu o naborze. Podczas przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej kandydat potwierdził wiedzę oraz kwalifikacje wymagane na powyższym stanowisku i otrzymał wysoką liczbę punktów.''

(cały dokument poniżej) 

 

Z nieoficjalnych informacji wiemy, że konkurs odbywał się dwa razy a w pierwszym etapie nie wyłoniono zwycięzcy. 

 

Co Internet mówi o nowym Kierowniku Działu Promocji, Kultury i Sportu?

Jak czytamy na profilu LinkedIn, Artur Falęcki od ponad 15 lat zarządza sprzedażą i dystrybucją produktów w branży FMCG na terenie całego kraju a obecnie pełni funkcję Dyrektora ds. Rozwoju Rynku w KED Krasnodębski Sp. K. 

Jest magistrem prawa na Uniwersytecie Warszawskim a podyplomowo ukończył Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Humanistycznej im. Aleksandra Gieystora w Pułtusku.

 

W ostatnich wyborach samorządowych startował do Rady Powiatu Pułtuskiego z Komitetu Wyborczego Wyborców Obywatelska Koalicja Samorządowa. Zdobywając 102 głosy nie uzyskał mandatu radnego. 

 

Nowemu kierownikowi gratulujemy zwycięstwa w konkursie i życzymy owocnej pracy na rzecz gminy Pułtusk.

 

 

fot. LinkedIn Artur Falęcki
1612962962673.jpg

źródło: BIP Pułtusk, LinkedIn

autor: J K

Tagi: #Pułtusk

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

  • Piotr N. 7 dni temu

    Brawo Arturze! Powodzenia