REKLAMA

Data publikacji: 21 mar 2023

[WIDEO] Wywiad podczas XV Pułtuskiej Gali Sportu

[WIDEO] Wywiad podczas XV Pułtuskiej Gali Sportu

16 marca odbyła się Pułtuska Gala Sportu. Tuż po gali udało nam się przeprowadzić rozmowy z laureatami, trenerami oraz działaczami sportowymi. Wśród nich znaleźli się Cezary Rzepnicki, którego impreza sportowa pt. ,,Mecz bokserski Polska- Ukraina'' została wybrana imprezą roku. Ponadto, nagrodę specjalną Burmistrza Miasta Pułtusk otrzymała młodzieżowa sekcja akrobatyki sportowej KS Semiramida. Drugim z rozmówców jest Piotr Szwejkowski, trener roku podczas XV Pułtuskiej Gali Sportu. Wywiady przeprowadził pułtuszczanin Mateusz Leleń, dziennikarz TVPSPORT.PL od kilku lat współpracujący z portalem www.pultusk.news.

Międzynarodowy Turniej im. Feliksa Stamma w tym roku zostanie zorganizowany w Pułtusku! – to niewątpliwie jedna z największych imprez sportowych w historii naszego miasta. O kulisach organizacji tego turnieju oraz o kubie Semiramida opowiedział Cezary Rzepnicki. Więcej w wywiadzie, który dla naszego portalu poprowadził Mateusz Leleń.

,,Największym moim sukcesem są moi zawodnicy''- z dumą oznajmił w wywiadzie z Mateusz Leleń trener i założyciel Młodzieżowy Klub Sportów Walki "KAN" Pułtusk ?

Relacja z XV Jubileuszowej Gali Sportu powstała dzięki wsparciu Partnerów kanału Pułtusk.news:

Helen Green- domy ekologiczne

Sklep sportowy anzosport

autor: J K

Tagi: #Cezary Rzepnicki #Kan #Piotr Szwejkowski #Pułtusk #Semiramida

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy